آموزش سانترال

آموزش سانترال

آموزش سانترال

آموزش سانترال

به مجموعه ای از تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در کنار یکدیگر سانترال گفته می شود.این مجموعه شامل دستگاه اصلی سانترال( مرکز تلفن ) ،کارت های سانترال،نرم افزارهای برنامه ریزی سانترال،تلفن سانترال، صندوق صوتی و تجهیزات جانبی جهت راه اندازی سیستم سانترال می باشد.ارتباطات هر روز در حال تغییر و تحول و حرکت به سمت سیستم های پیشرفته تر می باشد.شرکت پاناسونیک نیز همراه با این تغییرات سری جدید مراکز سانترال خود را طراحی و روانه بازار می کند.دستگاه سانترال از مهم ترین نیاز های امروزه جهت ارتباطات در یک مجموعه می باشد.با وجود پیشرفت های مراکز سانترال ،آموزش های کافی برای تکنسین های فنی نصب سانترال و همین طور کاربران مراکز تلفن سانترال وجود ندارد.به همین جهت شرکت ایده پردازان هزاره سوم اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه ی نصب و برنامه ریزی مراکز سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی و حرفه ای کرده است.

دوره های آموزش سانترال

آموزش مقدماتی در زمینه ی مخابرات و مراکز تلفن سانترال

آموزش کامل نصب و راه اندازی مراکز تلفن سانترال کم ظرفیت شامل:

مرکز تلفن سانترال کم ظرفیت TES824

مرکز تلفن سانترال کم ظرفیت TEM824

آموزش نصب ،راه اندازی و برنامه ریزی مراکز تلفن سانترال پرظرفیت ،سانترال سری TDA شامل:

سانترال TDA100

سانترال TDA200

سانترال TDA600

آموزش نصب و راه اندازی سیستم های مبتنی بر شبکه ،سانترال سری TDE شامل :

سانترال TDE100

سانترال TDE200

سانترال TDE600

آموزش نصب تلفن سانترال

آموزش تعمیرات تلفن سانترال و مرکز تلفن سانترال
محیط آموزشی مناسب
اساتید مجرب و فنی
دوره ی عملی آموزش نصب سانترال

شرکت ایده پردازان هزاره سوم ،نمایندگی سانترال پاناسونیک
خدمات سانترال توسط شرکت شامل:

نصب و برنامه ریزی انواع مراکز تلفن سانترال

تعمیرات سانترال پاناسونیک

فروش انواع مراکز سانترال (سانترال کم ظرفیت،پر ظرفیت و IP) پاناسونیک

خرید سانترال پاناسونیک

خرید تلفن سانترال و تلفن بی سیم پاناسونیک

فروش تلفن سانترال ،تلفن بی سیم پاناسونیک

آموزش برنامه ریزی سانترال

کلیه برنامه ریزی های سخت افزاری و نرم افزاری سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی انجام می شود

لطفا برای دریافت اطلاعات در مورد انواع مراکز سانترال،مشاوره و آگاهی از آخرین قیمت سانترال با کارشناسان ما تماس بگیرید:

شماره های تماس : 62 17 12 66 و 496 34 34 0912 و 748 2000 0912
تخصصی ترین خدمات سانترال توسط ایده پردازان هزاره سوم

شرکت ایده پردازان هزاره سوم ،نماینده رسمی سانترال پاناسونیک،با بیش از بیست سال سابقه در زمینه سانترال پاناسونیک فعالیت می کند.این شرکت پیشگام در زمینه سانترال ،با بهره گیری از آخرین و به روز ترین فناوری سانترال ،تخصصی ترین خدمات سانترال را به شرح زیر ارایه می کند:

مشاوره و اجرای پروژه های مخابراتی مراکز تلفن سانترال

نصب و برنامه ریزی انواع باکس سانترال پاناسونیک

بازدید از محل جهت مشاوره و نصب سانترال

خرید و فروش انواع دستگاه سانترال

سرویس دستگاه سانترال،تعمیرات باکس سانترال و تلفن سانترال

پشتیبانی و نگهداری مراکز تلفن سانترال

خرید و فروش سانترال دست دوم

شرکت ایده پردازان هزاره سوم مفتخر است که در زمینه فروش سانترال با گارانتی یک ساله شرکت پاناسونیک در خدمت شما عزیزان باشد.خدمات سانترال توسط تکنسین های مجرب و با قیمتی مناسب انجام می شود. کارشناسان فنی شرکت در تمام ساعات شبانه روز ،آماده ی پشتیبانی از سیتم های سانترال شما می باشند.
حل مشکلات سانترال به صورت تلفنی و رایگان

شرکت ایده پردازان هزاره سوم با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره در زمینه مراکز سانترال می باشد. کارشناسان فنی شرکت ،مشکلات سانترال شما را در کمترین زمان و در صورت امکان به صورت تلفنی حل خواهند کرد. همچنین مشاوره و بازدید از محل جهت نصب و راه اندازی مراکز سانترال به صورت رایگان انجام می شود.

آموزش سانترال را می توان به دو صورت تعریف کرد.در ابتدا منظور از آموزش سانترال این است که کسانی که با سانترال و تلفن سانترال کار می کنند، بتوانند از امکانات دستگاه سانترال استفاده کنند، که پرسنل ما به مشتریان عزیز آموزش سانترال را خواهند داد.صورت دوم آموزش سانترال این است که کسانی که جهت نصب و راه اندازی سیستم سانترال یا دستگاه سانترال و یا پروگرام مرکز تلفن سانترال نیاز به آموزش دارند به شرکت ما مراجعه کنند.شرکت ایده پردازان هزاره سوم سعی بر این دارد که آموزش سانترال را به طور کامل به پرسنل شرکت های طرف قرارداد ارائه دهد تا افراد برای کار با اپراتور (تلفن سانترال) مشکلی نداشته باشند.

تکنسینی که بتواند بهترین روش آموزش سانترال را به کار گیرد کسی است که توانایی نصب و اجرای سانترال را داشته باشد. بعضی از موسسات برای آموزش سانترال از کسانی استفاده می کنند که فقط آموزش سانترال را تئوری آموزش می دهند ولی شرکت ایده پردازان هزاره سوم برای آموزش هم تئوری و هم عملی کار آموز را آماده می کند. شرکت ایده پردازان هزاره سوم دوره ی جدید آموزش سانترال را آغاز کرده است.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کار آموزانی که کار در رشته ی سانترال را دوست دارند می توانند برای آموزش سانترال با شرکت تماس بگیرند.شرکت ایده پردازان هزاره سوم در زمینه آموزش سانترال در سطح مقدماتی و پیشرفته با اساتید مجرب تدریس می نماید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *