تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

در عصر امروز، ارتباطات و تجهیزات بخش مهمی از تجارت است. اگرچه کانال های ارتباطی زیادی وجود دارد، تلفن هنوز یک ابزار اساسی برای شرکت ها و سازمان ها است. ارتباطات تلفنی، در واقع، می‌تواند همکاری بین مشتریان را تسهیل کند، اما برای اهداف خدمات عالی مراقبت از مشتری نیز مهم است.

اگرچه فناوری پیشرفت‌های زیادی داشته است، اما هر یک از ما همیشه ترجیح می‌دهیم از طریق تلفن توسط یک اپراتور به ما کمک شود. امروزه سیستم های تلفن جایگزین های بیشتری نسبت به قبل ارائه می دهند. دانستن گزینه های مختلف به شما این امکان را می دهد که خود را در انتخاب بهترین سیستم تلفن برای نیازهای خود جهت گیری کنید.

در اینجا در مورد تجهیزات سانترال توضیحاتی را ارائه می دهیم. تجهیزات سانترال هم تلفن های هوشمند را پوشش می دهد و هم تلفن های ساده و معمولی و آنالوگ را تحت پوشش قرار می دهد. پشتیبانی از این تلفن های با خدمات منحصر به فردی همراه است که به رشد سازمان و شرکت کمک شایانی خواهد کرد. تجهیزات سانترال با دستگاههای IP سازگاری دارند و توانایی زیر پوشش گرفتن آنها را دارند. با اهمیت ترین ویژگی تجهیزات سانترال به پیکربندی تجهیزات مربوط می شود. چنانچه شما با تجهیزات سانترال آشنا شوید به شناخت تجهیزات سایر دستگاهها منجر می شود.

پیکربندی تجهیزات سانترال

باتری: وجود باتری سانترال پاناسونیک برای پیشگیری از قطع ارتباطات دستگاه
کابل رابط باتری: اتصال کابل رابط به باتری سانترال پاناسونیک برای جلوگیری از خاموش شدن دستگاه
پنل آیفون: برای کنترل ورود و خروج با استفاده از تلفن سانترال نیاز به پنل آیفون است.
صندوق صوتی پاناسونیک یا تلفن گویا یا اپراتور: برای اتصال اتوماتیک تماس ها
موسیقی انتظار یا موزیک هولد: پخش موسیقی برای حالت انتظار
دستگاه ضبط مکالمات: برای ضبط مکالمات بیان شده توسط دیگران
کنسول:DSS نام دکمه های دسترسی سریع بر روی برخی از دستگاههای سانترال
آنتن و تلفن دکت: برای استفاده از سانترال بی سیم حتما نیاز به این آنتن است.

مرحله ی دوم اتصال و مرحله سوم آدرس IP سپس گزینه CONNECT را بزنید. مرحله ی چهارم ورود به سیستم می باشد. و مرحله پنجم هم بررسی مراحلی که طی شده که شامل نام کاربری و IP است. سپس آدرس IP را انتخاب می کنید و تنظیمات را به صورت پیش فرض ۱۹۲.۱۶۸.۰.۲۰۲/۲۴ قرار می دهید. آدرس سرور را به ۸.۸.۴.۴ تغییر دهید. سپس از گزینه پیکربندی PBX بر روی SLOT کلیک کنید. محصول باید توسط تکنسین حاذق نصب و راه اندازی شود.

بازگشت به لیست