سانترال

سانترال کم ظرفیت

سانترال کم ظرفیت

سانترال کم ظرفیت

اگر بخواهیم این دستگاه را در یک شرکت کوچک یا متوسط راه اندازی نماییم که نهایتا 8 خط تلفن در این شرکت مورد نیاز باشد، می توانیم از دستگاه سانترال کم ظرفیت استفاده نماییم.

سانترال کم ظرفیت سانترال هایی می باشند که توسط کسب و کارهای کوچکتر مورد استفاده واقع شده و به گونه طراحی شده اند که می توانند تمام نیازهای یک شرکت کوچک و متوسط را پوشش دهند. ظرفیت این دسته از سانترال ها در حدود 24 خط داخلی و 8 خط خارجی می باشد و با داشتن قیمت های بسیا مناسب و انواع مدل های گوناگون خود توانسته اند از فروش بسیار خوبی نیز بهره مند شوند.

سانترال های کم ظرفیت نیز مانند سانترال های پرظرفیت از مدل ها و انواع بسیار متنوعی برخوردار می باشد به طوری که شما می توانید تنوع بالایی از این محصول را در ویترین فروشگاه ها مشاهده کنید یکی از بهترین این سانترال های، سانترال کم ظرفیت KX-TES824 می باشد که با داشتن کارایی بسیار بالا و قیمت های مناسب خود توانسته است توجه و رضایت مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کند.

دستگاه های کم ظرفیت پاناسونیک علارقم قیمت بسیار مناسب بخش عظمی از امکانات دستگاه های پیشرفته موجود در بازار را فراهم میکنند و میتوان آنها را نسبت به محیط کار و نیاز اختصاصی شما قابل برنامه ریزی و ارتقا میباشد تا نهایت لذت را از محیط کار خود ببرید.

معرفی سانترال های کم ظرفیت

  • سانترال کم ظرفیت KX-TES824
  • سانترال کم ظرفیت KX-TEM824
  • سانترال کم ظرفیتKX-TEA308
  • سانترال کم ظرفیتKX-TA616
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *