تلفن سانترال

تلفن سانترال

خرید-دستگاه-سانترال

تلفن سانترال

تلفن سانترال در شرکت هایی که از سیستم سانترال استفاده می کنند کاربرد دارد.چراکه تلفن سانترال ،بدون مرکز سانترال قابل استفاده نمی باشد.از تلفن سانترال برای برنامه ریزی مرکز سانترال استفاده می شود.تلفن سانترال دارای کلید های برنامه ریزی، کلیدهای ارتباط داخلی و کلیدهای میانبر می باشد. تلکام و زیمنس از جمله شرکت های عرضه کننده ی تلفن سانترال می باشند.پاناسونیک با طراحی محصولات منحصر به فرد نسبت به رقبای خود ،رتبه ی بالاتری در تولید تلفن سانترال با کیفیت دارد. 7730 و 7665 از جمله تلفن های سانترال پرطرفدار می باشند.

معمولا افرادی که از دستگاه سانترال استفاده می کنند از انواع تلفن سانترال نیز می توانند استفاده کنند.معمولا مدیران از تلفن سانترال دیجیتال ،استفاده می کنند.اپراتور از تلفن سانترال دیجیتال و کلیه پرسنل از تلفن سانترال آنالوگ استفاده می کنند.فکس و بی سیم در سیستم سانترال ،تلفن سانترال آنالوگ محسوب می شود.

به تمام گوشی هایی که روی سانترال کار می کنند،می توان تلفن سانترال گفت ولی اصولا به تلفن هایی که فقط روی مرکز تلفن سانترال کار می کنند تلفن سانترال می گویند

شما از هر نوع تلفن سانترال ( تلفن سانترال آنالوگ، تلفن سانترال دیجیتال و تلفن سانترال هایبرید ) می توانید استفاده کنید..انواع تلفن سانترال های پاناسونیک را از شرکت ما بخواهید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *