سانترال شبکه

سانترال شبکه

سانترال شبکه

سانترال شبکه

سانترال شبکه برای کسب و کار شما یک دستگاه پر کاربرد و مورد اطمینان است و یک سیستم ارتباط تجاری است که ارائه دهنده خدمات داده های ارتباطی شما در فضای تحت شبکه است. همچنین سانترال شبکه، به عنوان سانترال مجازی یا سانترال میزبان شناخته می‌ شود، زیرا این شبکه دور از دفتر شما میزبانی می ‌شود و برخلاف سانترال سنتی که مرکز داده در محل کار شما قرار دارد.

کارمندان شما در ارتباط با سانترال شبکه با اتصال به اینترنت و یک دستگاه متصل به اینترنت مانند تلفن همراه یا لپ تاپ برای برقراری تماس VoIP به سیستم خود دسترسی دارند و این تنها تجهیزاتی است که به آن نیاز دارید، و آن را به یک انتخاب محبوب برای مشاغل بزرگ و کوچک تبدیل می کند. سانترال شبکه با فعالیت در ارتباط کسب و کار شما بسیار به موقع و مطمئن عمل می کند زیرا تماس هایی که از طریق یک سیستم تلفن انجام می شود از فناوری ویپ استفاده می کند و تنها چیزی که برای برقراری و دریافت تماس نیاز دارید اتصال به اینترنت است.

نرم افزار تجاری که استفاده می کنید فایل های صوتی را به امواج صوتی دیجیتال تبدیل می کند و این از طریق اینترنت به کاربر نهایی منتقل می شود، به این معنی که برای برقراری و دریافت تماس های تجاری سانترال شبکه، فقط به یک اتصال اینترنتی با پهنای باند کافی قوی نیاز دارید. سانترال شبکه مانند سیستم سانترال سنتی نیازی به خطوط تلفن مسی ندارد و این همان چیزی است که این دستگاه را به یک انتخاب عالی برای مشاغل در هر اندازه تبدیل می کند. به ویژه آنهایی که کارمندان از راه دور دارند و می توانند از سیستم سانترال شبکه در هر مکان استفاده کنند.

قبل از تغییر سانترال سنتی خود به سانترال شبکه، مهم است که مطمئن شوید که آنها تمام ویژگی های تلفن مورد نیاز کسب و کار شما را دارند که از برترین ویژگی های سانترال شبکه باید در طول تحقیق خود به آنها توجه کنید شامل نگهداری اطلاعات تعداد تماس های پاسخ داده شده، از دست رفته و رایگان است و اینکه کدام یک از کارمندان بیشترین تماس ها را پاسخ می دهد.

سانترال شبکه به همراه گوشی تلفن گویای پیشرفته که با هوش مصنوعی مکالمه ساخته شده است و هر دو گزینه برای مشاغلی که ترافیک تماس ورودی زیادی دارند مناسب هستند. این یک گزینه عالی برای حفظ نام تجاری با خط مشی ارتباطات شما است که اگر یک مرکز تماس در مقیاس بزرگ دارید یا یک تیم فروش شلوغ را مدیریت می کنید، قابلیت های این دستگاه برای شما بسیار قابل استفاده است.

بازگشت به لیست