سانترال هایبرید

سانترال هایبرید

سانترال هایبرید

سانترال هایبرید

سانترال هایبرید به عنوان یک سیستم سانترال تلفن شناخته می شود که از این جهت شبیه به یک سیستم سانترال سنتی است که در یک مکان واحد مثل اتاق تجهیزات کامپیوتری قرار دارد. سیگنال دهی با یک تلفن IP به سرور سانترال هایبرید با استفاده از LAN انجام می شود و تماس ها می توانند از طریق یک خط تلفن سنتی یا به صورت VoIP با استفاده از ترانک SIP انجام شوند که برای اتصال سیستم به خطوط سنتی می توان از کارت های ورودی سانترال استفاده کرد.

سانترال هایبرید دارای های ویژگی های عالی است که معمولاً از نظر کمیت و پیچیدگی منحصر به فرد است. همچنین سانترال هایبرید با ادغام یک SIP ترانک، بسته تماس های رایگان با استفاده از IP را ارائه می دهد و این هزینه مکالمه ارزان تری را نسبت به مسیریابی تماس ها از طریق خطوط آنالوگ فراهم می کند.

در عملکرد سانترال هایبرید معمولاً از چندین خط آنالوگ و سیپ ترانک برای مسیریابی تماس ها استفاده می شود که با ارتباطات خود، سیستم را به تماس های تلفنی وصل می کند. سانترال هایبرید شامل قابلیت‌های پیام رسانی فوری، ویدئو کنفرانس، کنفرانس صوتی و پست صوتی تصویری نیز می باشد و آنجایی که همه محصولات پاناسونیک توسط تیم توسعه یکسانی طراحی شده اند، ما می توانیم سیستم عامل یکسانی را در تمام گزینه های سانترال هایبرید خود، هر کجا که ممکن است مستقر شده باشد، به کار گیریم.

این توانایی استقرار در همه مکان ها برای سانترال هایبرید، به این معنی است که می توان سانترال های نرم، سخت و مجازی را با هم ترکیب کرد و مطابق الزامات چند سایت، یک سیستم تلفن تجاری کاملاً یکپارچه تشکیل داد. این دستگاه مبتنی بر سیستم پاناسونیک به مشتریان اجازه می دهد تا از IP ترانک که به سانترال مجازی یا تحت شبکه خودشان هدایت می شود، استفاده کنند و معمولاً دستگاهی که این سرویس مجازی را اجرا می ‌کند، در وضعیت قابلیت اطمینان و در دسترس بودن بالا قرار دارد.

سانترال هایبرید با سرورهای دوگانه، درایوهای دیسک متعدد، زیرساخت‌ها و ترانک‌های تکراری و غیره که تحمل خطای بالاتری را از آنچه از یک سانترال سنتی و مرتبط انتظار می ‌رود، می ‌سازد و گوشی های تلفن که در دفاتر برای کارمندان تعبیه شده اند، مستقیماً به سانترال هایبرید متصل می شوند.

درگاه های این دستگاه امکان برقراری تماس محلی با سرویس‌های ISDN و یا SIP را فراهم می ‌کنند، پردازش صدای در محل و وظایف ضبط تماس را انجام می‌ دهند و در صورت از کار افتادن پیوند IP سانترال، قابلیت ماندگاری کاملاً مشخص را ارائه می ‌دهند. در شرکت ما طیف گسترده سانترال هایبرید انعطاف پذیر ارائه می شود که حتی می تواند با ورودی تلفن آنالوگ به گوشی‌های قدیمی متصل شود.

بازگشت به لیست