مدل سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730

تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730

تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730

تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 یک سیستم تلفن 12 کلیدی است که با سیستم های KXT 206 و KXTA 624 و سیستم های تلفن جدید KX-TES308 و KX-TES824 سازگار است. تمام ویژگی های کلیدی تلفن از جمله صفحه نمایش LCD را در خود جای داده است که اطلاعات مفیدی مانند شماره تماس، روز، تاریخ، زمان و مدت هر تماس برقرار شده را در اختیار کاربر قرار می دهد. صفحه نمایش تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 نیز دسترسی آسان به برنامه نویسی پیشرفته سیستم را در اختیار کاربر قرار می دهد.

ویژگی ها و جزئیات 1 خط x 16 کاراکتر LCD بدون نور پس زمینه نام و شماره تماس گیرنده 12 کلید ویژگی قابل برنامه ریزی، بی صدا، نگهداشتن، فلاش، پاسخ خودکار و تعداد مجدد خودکار است. انتخاب روش رشد سیستم ارتباطی شما تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 هیچگاه در تجارت متوقف نمی شود. نیازهای شما اغلب تغییر می کند و به همین دلیل است که پاناسونیک چنین طیف گسترده ای از سیستم های تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 را برای چندین برنامه تجاری و اداری ارائه می دهد.

از سیستم‌های آنالوگ ساده گرفته تا پلتفرم‌ های پیشرفته ارتباطات شبکه مبتنی بر IP که قادر به مدیریت مکان‌های مختلف، هم به صورت محلی و هم در سراسر جهان هستند و تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 از ارتباطات سیار کارکنان شما پشتیبانی می ‌کنند تا بتوانند در هر کجا که کار می ‌کنند در تماس باشند. همچنین در صورت تمایل با استفاده از دستگاه خود و با قابلیت اطمینان داخلی، تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 ما برخی از بهترین ارقام کل هزینه مالکیت را در صنعت ارائه می دهد. به همین دلیل ما سیستم های مختلفی را برای نیازهای مختلف طراحی می کنیم. به همین دلیل است که تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 دارای انعطاف‌پذیری داخلی است و این محدوده همچنان شامل سیستم ‌های تلفن آنالوگ می‌شود، اما امروزه برای اکثر مشتریان، ما سیستم‌های تلفن IP یا سیستم‌های تلفن ترکیبی را عرضه می ‌کنیم و تنظیم همه آنها ساده است.

تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 مزایای سیستم‌ های تلفن اداری سنتی را با فناوری IP ترکیب می کند و می ‌توانید آن را یک سیستم IP ترکیبی بنامید. توانایی سیستم برای متمرکز کردن ارتباطات و مدیریت شبکه به شما کمک می کند تا با کاهش هزینه ها، کارایی را افزایش دهید و با تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 ما به ارائه مدیریت تماس کارآمد و انعطاف‌پذیر برای نیازهای کسب‌وکار شما امروز ادامه می دهیم. به این ترتیب، کسب و کار شما می تواند به تدریج به عملکرد IP تغییر کند و به شما امکان می دهد بودجه ارتباطات خود را راحت تر مدیریت کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط