مدل سانترال

تلفن سانترال DT543 پاناسونیک

تلفن سانترال DT543 پاناسونیک (2)

تلفن سانترال DT543 پاناسونیک

تلفن سانترال DT543 پاناسونیک یکی از گوشی های هوشمند سری DT است که برای استفاده در سیستم‌ های سانترال پاناسونیک طراحی شده است و این تلفن دارای قابلیت‌های متنوعی است که در زیر به برخی از این قابلیت ‌ها اشاره می‌کنیم. اولین مورد نمایشگر LCD است که تلفن سانترال DT543 دارای نمایشگر LCD با رزولوشن بالا است که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا تماس‌های ورودی و خروجی خود را با کیفیت بالا مشاهده کنند. مورد بعد کلید‌های میانبر است و تلفن سانترال DT543 پاناسونیک دارای کلید‌های میانبر برای دسترسی سریع به امکانات مختلف مانند تماس گیرنده، تماس انتقالی، تماس نگه‌ داشته شده و غیره است. همچنین با استفاده از دکمه انتظار می‌توان تماس‌های ورودی را به صورت موقت متوقف کنید تا بتوانید به تماس ‌های دیگر پاسخ دهید و با استفاده از این گوشی می ‌توانید به سادگی کنفرانس تلفنی با چندین نفر راه‌اندازی کنید.

تلفن سانترال DT543 پاناسونیک دارای صدای کریستالی با کیفیت بالا است که باعث می‌ شود صدای تماس‌ها بسیار واضح و قابل فهم باشد و دارای قابلیت پیکربندی بوده و به کاربران این امکان را می‌ دهد تا تنظیمات مربوط به میزان صدا، تنظیمات نور پس زمینه نمایشگر و غیره را تنظیم کنند. همچنین دارای پورت هدست است که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا با استفاده از هدست، به سادگی با دیگران تماس بگیرند و این تلفن سانترال DT543 پاناسونیک دارای قابلیت دسترسی به گوشی‌ های همراه است که به کاربران این امکان را می‌ دهد که با استفاده از گوشی همراه خود، به تماس ‌های خود دسترسی داشته باشند که در کل، تلفن سانترال DT543 پاناسونیک یک گوشی هوشمند با قابلیت‌ های متنوع است که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا به سادگی و با کیفیت بالا به تماس‌های خود پاسخ دهند و از امکانات مختلف سیستم سانترال پاناسونیک استفاده کنند.

در واقع تلفن سانترال DT543 پاناسونیک، یک تلفن دستی دارای سیم است و قابلیت اتصال به اینترنت را ندارد. این تلفن برای استفاده در سیستم‌های تلفنی سانترال پاناسونیک طراحی شده و به دستگاه سانترال از طریق اتصال باسیم متصل می‌ شود. تلفن سانترال DT543 پاناسونیک به عنوان یک گوشی دستی قابلیت ‌های متنوعی را برای کاربران فراهم می ‌کند که در کنار تماس‌های صوتی، قابلیت‌ هایی مانند کنفرانس تلفنی، انتقال تماس، کلید‌های میانبر و دسترسی به امکانات سانترال را به کاربران ارائه می‌ دهد. البته بعضی از تلفن‌های سانترال پاناسونیک دارای قابلیت اتصال به شبکه‌های VoIP هستند که این امکان را به کاربران می‌ دهند تا با استفاده از اینترنت، تماس‌های خود را انجام دهند، اما تلفن سانترال DT543 پاناسونیک از این قابلیت پشتیبانی نمی ‌کند.

بازگشت به لیست