تلفن گویا

تلفن گویا سانترال

تلفن گویا سانترال

تلفن گویا سانترال

سیستم تلفن گویا سانترال بی‌سیم دیجیتال پیشرفته با منشی تلفنی و 3 تلفن بی‌سیم گزینه ای قابل قبول، هوشمند و قابل اعتماد برای دفاتر اداری است که برای آسان ‌تر و راحت‌تر کردن مدیریت تماس‌های روزمره برای کسب و کار ها، بدون نیاز به تلفن ثابت طراحی شده است. تلفن گویا سانترال، شامل یک تلفن بی‌سیم در واحد پایه و دو تلفن بی‌سیم اضافی، قابل ارتقا تا شش تلفن، تلفن‌های اضافی جداگانه فروخته می‌ شوند، است. صفحه نمایش تلفن گویا سانترال بزرگ با نور پس زمینه سفید و کنترل صدا اختصاصی در سه گوشی بی سیم و واحد پایه شامل، برای افزایش دید و درک شنیداری ایده آل هستند.

کاهش نویز با یک لمس تداخل پس زمینه تماس گیرندگان در مکان های پر سر و صدا را از بین می برد. به علاوه، با تلفن گویا سانترال شناسه تماس گیرنده مکالمه از طریق اعلان‌های پیشرفته تبدیل متن به گفتار به شما می ‌گوید چه کسی تماس می‌ گیرد و یک سیستم پشتیبان باتری قدرتمند شما را در صورت قطع برق متصل نگه می‌ دارد. تلفن گویا سانترال با استفاده از اعلان‌های تبدیل متن به گفتار به زبان انگلیسی و غیره از واحد پایه تلفن‌ها و تلفن‌های بی‌سیم قابل حمل، کاربرد دارد و شما می توانید از آن طرف اتاق بدون حرکت کردن با دیگران تماس بگیرید. بلندگوی دوطرفه که در تلفن گویا سانترال طراحی شده است، به‌ صورت هندزفری است که با آن می توانید با سهولت صحبت کنید.

همچنین مسدود کردن آسان تماس، بلندگوی تلفن، صفحه‌بندی صوتی، عملیات پشتیبان گیری برق و ویژگی‌های پیشرفته همه اینها را به هم وصل می کند و تلفن گویا سانترال را به یکی از مطمئن‌ترین و کاربردی ترین سیستم‌های تلفن بی‌سیم موجود در بازار امروزه تبدیل کرده است. البته روش هایی برای برنامه نویسی گوشی تلفن سانترال وجود دارد. یکی از این روش ها، روش کد دستوری مستقیم تلفن گویا سانترال است که این روش به شما امکان می‌دهد با فشار دادن کلید نرم‌افزار علامت Menu و یک کد عددی 3 یا 4 رقمی موجود در دفترچه راهنما به ویژگی برنامه‌نویسی مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

این روش مستلزم فشار دادن کلید نرم افزار Menu و سپس استفاده از فلش های پیمایش برای پیمایش در منوها و زیر منوهای مختلف گوشی برای انتخاب ویژگی برنامه نویسی مورد نظر است. برای سفارش و نصب سیستم تلفن گویا سانترال با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط