آموزش سانترال

سانترال سیستم داخلی روی موبایل

سانترال سیستم داخلی روی موبایل

سانترال سیستم داخلی روی موبایل

سانترال سیستم داخلی روی موبایل، امکانی مطلوب برای شرکت ها و مجموعه ها فراهم می آورد تا شماره خط موبایل را به عنوان داخلی سانترال قرار دهند و تماس شهری ورودی به مجموعه با شماره گیری داخلی مورد نظر به خط موبایل منتقل گردد.

این قابلیت نیاز به امکانات ویژه و پیاده سازی دارد. در صورتی می توان از سانترال سیستم داخلی روی موبایل بهره برد که بر روی سیستم مخابراتی شرکت یا مجموعه قابلیت ویپ یا VoIP وجود داشته باشد. این قابلیت که مخفف Voice Over Internet Protocol می باشد این امکان را می دهد تا تماس های صوتی و تصویری بر روی بسترهایی چون موبایل، لپتاپ و تبلت نیز انتقال یابد و صدا و تصویر از طریق یک سرور به بخش های گوناگون انتقال پیدا کند.

در صورت داشتن قابلیت ویپ می توان به راحتی با داشتن یک آی پی استاتیک داخلی در سیستم سانترال بر روی هر خط موبایل یک داخلی را برای هر کدام از کارکنان تعریف کرده و نصب نمود. برای استفاده از سانترال سیستم داخلی روی موبایل کافی است ابتدا این ویژگی توسط کارشناس مجرب و با تجربه نصب گشته و فرد در محلی که حضور دارد از اینترنت بهره ببرد.

سانترال سیستم داخلی روی موبایل به افراد این امکان را می دهد تا در شرایط دورکاری یا زمانی که از محل کار به هر دلیل دور هستند بتوانند به تماس های ورودی پاسخ دهند. همچنین افراد می توانند بدون آنکه در محل شرکت یا مجموعه حضور داشته باشند، با دیگر همکاران خود در شرکت یا مجموعه در ارتباط باشند و به همکاران خود متصل گردند.

نکته ای که در سانترال سیستم داخلی روی موبایل اهمیت فراوانی دارد، برقراری امنیت برای خط موبایل و تمامی تماس ها می باشد. در چنین شرایطی امنیت تماس های تلفنی در خطر می باشد و در صورتی که امنیت آن توسط افراد آشنا به مراحل این کار و متخصصان تأمین نگردد، هزینه های سنگینی را به مجموعه تحمیل می نماید.

استفاده از یک سانترال سیستم داخلی روی موبایل برای زندگی امروزه که عوامل فراوانی باعث الزام دورکاری می گردد بسیار مناسب می باشد. سانترال سیستم داخلی روی موبایل همچنین برای افرادی که به سفرهای کاری و غیر کاری می روند یا برای مدتی در دسترس نمی باشند، بسیار مناسب می باشد.
سانترال سیستم داخلی روی موبایل در این مرکز توسط متخصصین مجرب با کمترین هزینه انجام می گیرد. جهت استفاده از این خدمات با همکاران ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست