دستگاه سانترال

دستگاه سانترال TES308

دستگاه سانترال TES308

دستگاه سانترال TES308

دستگاه سانترال TES308 یکی از سانترال های ظرفیت بالا است و این دستگاه به یک سیستم تلفن هیبریدی پیشرفته متصل می شود. این سانترال همچنین قابلیت 3 خط CO و 8 اکستنشن را دارد که با مدیریت کارآمد تماس ها، حالت روز و شب، نمایشگر شناسه تماس گیرنده، پیام صوتی (اختیاری) و برنامه نویسی و نگهداری آسان است. سیستم تلفن دستگاه سانترال TES308 برای حداکثر 8 کاربر ایده آل است و دارای انبوهی از ویژگی های حیاتی است که به طور کامل به صورت سه خط و هشت افزونه پیکربندی شده است.

سیستم دستگاه سانترال TES308 دستگاه‌های تک خطی مانند ظرفی بزرگ تلفن‌های آنالوگ استاندارد، بی‌سیم و غیره و همچنین تلفن‌های کلیدی اختصاصی را در خود جای می‌ دهد که از ویژگی‌های سیستم حداکثر استفاده می‌ کنند و البته مدلی نیز از چهار تلفن برای سیستم دستگاه سانترال TES308 وجود دارد. ویژگی‌های سیستم دستگاه سانترال TES308 مانند انتقال خودکار فکس، درج مکث خودکار، جلوی تماس، نگه‌ داشتن، دریافت تماس، انتقال، انتظار تماس، تماس کنفرانسی، امنیت خط داده، امکانات اختیاری ، زنگ متمایز، درب بازکن، شماره گیری آخرین شماره مجدد، اینترکام، مسدود کردن تماس، شماره گیری سریع سیستم 80 شماره، قابلیت تعویض پالس و تن است.

در دستگاه سانترال TES308، برای علامت گذاری 1 را فشار دهید که تماس‌ گیرندگان همچنین می‌ توانند مقصد مورد نظر را نه تنها به یک داخلی، بلکه گروه زنگ یا حتی خطوط خارجی شماره گیری کنند. زیرا هنگامی که سیستم یک سیگنال ارسال فکس توسط دستگاه دریافت می کند، به طور خودکار پسوند فکس مشخص شده را متصل می کند. تماس های فکس در روز یا شب بدون اپراتور قابل دریافت است و نیازی به خط تلفن فکس خاصی نیست. وقتی همه تلفن های گروه به طور همزمان زنگ می زنند دستگاه سانترال TES308 به هر یک از اعضای گروه اجازه می دهند به تماس پاسخ دهد و اکنون می توانید از کارایی و سهولت استفاده از پیام های صوتی بدون افزودن سیستم پست صوتی جداگانه لذت ببرید. دستگاه سانترال TES308 تضمین می کند که هرگز تماس یا پیام مهم مشتری یا همکار را از دست نخواهید داد.

همچنین از دستگاه سانترال TES308 در زمانی که نمی توانید به تلفن خود پاسخ دهید، پیام تبریک پخش می شود و تماس‌ گیرندگان شما می ‌توانند پیام‌های خود را مستقیماً در صندوق پستی شخصی شما ضبط کنند و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات خصوصی را بدون تکیه بر یادداشت‌ها دریافت کنید. دستگاه سانترال TES308 می تواند از ناحیه پیام مشترک برای ضبط پیام های تماس گیرنده استفاده کند که می تواند بعداً توسط اپراتور پخش شود. برای نیازهای پیشرفته تر پیام‌ های صوتی، یک سیستم انعطاف ‌پذیری و کنترل حرفه‌ای ‌تری را به شما می‌ دهد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط