مدل دستگاه سانترال

دستگاه سانترال TDA100

دستگاه سانترال TDA100

دستگاه سانترال TDA100

دستگاه سانترال TDA100 یک ابزار ارتباطی قدرتمند است که برای پشتیبانی از مشاغل در شبکه های همگرا امروزی طراحی شده است. با 20 سال تجربه و رهبری پاناسونیک در دنیای ارتباطات، سیستم‌های IP PBX جدید. قابلیت‌ها و ویژگی‌های قابل اعتماد سیستم‌های Pbx سنتی را با فناوری پیشرفته انتقال صدا از طریق اینترنت (VoIP) )یکپارچه می‌کنند. نتیجه یک سیستم ارتباطی است که برای انواع مختلف کسب و کارها طراحی شده است. راه حل های پیشرفته تلفنی را ارائه می دهد.

همچنین دستگاه سانترال TDA100 فناوری‌های بی‌سیم و سیمی پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند. به‌ عنوان بخشی از سیستم تلفن یکپارچه طراحی شده است. روی سیستم تلفن دستگاه سانترال TDA100 تجهیزات جانبی وجود دارد. که مورد استفاده در سازمان هایی با کارمندانی که دائماً در حال حرکت یا دور از میز هستند، کاربرد دارد

نیز دستگاه سانترال TDA100 یک سیستم تلفن سانترال مجهز به IP هیبریدی برتر است. فناوری ارتباطات تجاری عالی را ارائه می دهد. سازمان ها توانایی راه اندازی یک سیستم تلفنی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای فعلی باشد. در آینده رشد و تغییر کند. الزامات KX-TDA100 قابلیت اطمینان سانترال را با فناوری پیشرفته‌تر IP ترکیب می‌کند. دسترسی به ویژگی‌ها و عملکردهایی را که قبلاً فقط برای سازمان‌های بزرگ در دسترس بود، ارائه می‌دهد.

خدمات دستگاه سانترال TDA100

خدمات دستگاه سانترال TDA100 یک راه حل مقرون به صرفه برای نیازهای ارتباطی فعلی کسب و کار شما ارائه می دهد. جهت گسترش برای اطمینان از راه حل های یکپارچه آینده طراحی شده است، این به مدیریت هزینه تطبیق و بهبود کمک می کند. دستگاه سانترال TDA100 برای سازمان‌ها یا بخش‌های کوچک یا متوسط، مانند خدمات مشتری یا فروش تلفنی، که به سیستمی نیاز دارند.

بهره‌وری و رقابت آن‌ها را افزایش دهد با یکپارچه‌ سازی صدا ، سیستم ارتباطات عالی بین افراد، فناوری اطلاعات و سیستم تلفن را تضمین می‌کند. برای کار با سیستم های IT شما برای دسترسی آسان به عملکرد یک مرکز تماس کامل بهبود یافته است.

سیستم و دستگاه سانترال TDA100 را می توان در یک رک 19 اینچی نصب کرد. سیستم را می توان با خطوط آنالوگ پیکربندی کرد. گزینه های ISDN2 و ISDN30 ارائه شده با CCU 5 اسلات، خطوط آنالوگ. گزینه های IDSN2 و ISDN30 همگی می توانند برای پیکربندی سیستم اضافه شوند. دستگاه سانترال TDA100 سازگاری با پست صوتی متمرکز. برنامه نویسی مبتنی بر رایانه، انتخاب مسیر خودکار، محدودیت عوارض و بی سیم چند سلولی دارد.

این دستگاه سانترال TDA100 همچنین شناسه تماس گیرنده ANI و CNIP، رابط نرخ اولیه ISDN با QSIG، VoIP، T1. پست صوتی و ادغام ACD، توزیع تماس یکنواخت، دسترسی مستقیم به سیستم، شامل کارت CPU از مجموعه تلفن های سری TDA100 را پشتیبانی می کند. بهترین تیم از تکنسین های خبره برای مشاوره به شما و راه اندازی این سیستم چیزی است که ما می توانیم به شما ارائه دهیم.

بازگشت به لیست