مدل دستگاه سانترال

دستگاه سانترال TDA200

دستگاه سانترال TDA200

دستگاه سانترال TDA200

دستگاه سانترال TDA200 یک سیستم هیبریدی برای برآورده کردن نیازهای مشتریان امروز و آینده است. مناسب برای شعب از راه دور و کارمندان خانه می باشد. می توان دستگاه سانترال TDA200 را طوری پیکربندی کرد که نیازهای فعلی آنها را برآورده کند و با رشد یا تغییر برنامه های کاربردی آنها گسترش یابد.

دستگاه سانترال TDA200یک محصول نسل بعدی است که قابلیت اطمینان PBX را با فناوری IP ترکیب می کند. ارتباطات کارآمد و انعطاف پذیر را ارائه می دهد. دستگاه سانترال TDA200 هزینه به طور موثر شکاف بین الزامات مخابراتی امروز و تقاضا برای راه حل های یکپارچه آینده را پر می کند.

برنامه های کاربردی دستگاه سانترال TDA200

پست صوتی، نرم افزار مدیریت تماس، تلفن بی سیم (DECT)، هدست های یکپارچه، یکپارچه سازی تلفن کامپیوتر (CTI)، راه حل های راه دور و کارمند خانه، عملکرد و قابلیت اطمینان PBX را با فناوری IP ادغام می کند. دستگاه سانترال TDA200 سیستم ارتباط تجاری با کارایی بالا که راه حل های پیشرفته پیام رسانی تلفنی را ارائه می دهد. سیستم دستگاه سانترال TDA200هیبریدی پاناسونیک یک ابزار ارتباطی قدرتمند است که برای پشتیبانی از مشاغل در عصر شبکه های همگرا امروزی طراحی شده است.

دستگاه سانترال TDA200 برای رشد کسب و کار شما طراحی شده است. و همچنین ابزارهایی را که برای ارائه راه حل های تجاری با قیمت مقرون به صرفه نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. این یک سیستم انعطاف‌پذیر است که می‌توان آن را به راحتی از 8 افزونه تا 256 با DXDP پیکربندی کرد.

بنابراین سیستم با شرکت شما رشد می‌کند. حداکثر می تواند 192 پورت، 128 Cos و 128 تلفن بی سیم داشته باشد. از آنجایی که با اسلات های انعطاف پذیر طراحی شده است، می توانید هر یک از کارت های داخلی، داخلی یا اختیاری را در هر زمان نصب کنید. همچنین با تلفن های مختلف سازگار است و می توانید سیستم را متناسب با نیاز خود سفارشی کنید. سیستم دستگاه سانترال پاناسونیک KX TDA200 مزایای ارتباطات سنتی را با همگرایی فناوری IP ترکیب می کند.

با تأمل بر 20 سال پیشروی پاناسونیک در این زمینه، عملکردهای PBX و قابلیت اطمینان را با فناوری IP ادغام می کند. نتیجه یک سیستم ارتباط تجاری با کارایی بالا است که راه حل های پیام رسانی تلفنی پیشرفته، ارتباطات کارآمد و انعطاف پذیر، تحرک بی سیم، قابلیت شبکه IP، IP Voice-Over و ادغام یکپارچه با رایانه شخصی شما از طریق اتصال USB plug-n-play را ارائه می دهد. در راستای تعهد پاناسونیک به عملکرد کاربرپسند، استفاده از سیستم IP PBX هیبریدی حتی بدون تجربه IP زیاد آسان است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط