سانترال دست دوم

سانترال دست دو استوک

سانترال دست دوم

 سانترال دست دو استوک

امروزه می توان با این سانترال دست دو استوک با قیمت مناسب که در هر زمان تنها می تواند یک کاربر را در خود جای دهد، قادر به تکمیل حجم عظیمی از تماس ها نیست، مگر اینکه یک شماره شخصی داشته باشد. با سانترال دست دو استوک اگر کسب و کار شما در چندین مکان شعبه دارد، به یک اتصال جدید و یک شماره جدید برای هر کدام نیاز دارید، حتی اگر شعبه های شما در همان شهر باشند و همانطور که شرکت شما رشد می کند، به تلفن های بیشتری برای پشتیبانی از تیم، تامین کنندگان و مشتریان خود نیاز خواهید داشت که سانترال دست دوم با هزینه نصب و نگهداری خطوط باعث می‌ شود که کسب ‌و کارها در سرمایه‌ گذاری روی این فناوری تردید کنند که در گذشته، کسب ‌و کارها برای ارتباطات به تلفن‌های معمولی که به‌عنوان سیستم تلفن قدیمی ساده یا POTS شناخته می‌شوند، وابسته بودند و با این حال، در بعضی از موارد می تواند مشکل ساز باشد، به خصوص برای مشاغل در حال رشد این معضل را دارند.

خوشبختانه، شما یک جایگزین مناسب در سیستم‌های تبادل شعبه خصوصی و تبادل شعبه خودکار دارید و گزینه‌هایی که سانترال دست دوم می تواند با آن بر محدودیت‌های فیزیکی POTS غلبه ‌کند و یک تصور غلط رایج وجود دارد که سانترال یک نسخه ارتقا یافته از سانترال دست دوم  است. اما این اصطلاحات کم و بیش مترادف هستند و کلمه اتوماتیک در  این دو را از هم متمایز می کند و  یک نسخه خودکار از سانترال دست دوم است که تمام فرآیندهای سانترال خودکار را دارا هستند در حالی که آن از تابلوهای هدایت شده توسط اپراتورهای زنده استفاده می کند. سانترال دست دوم یک سیستم تلفنی است که شرکت ها را قادر می سازد با استفاده از خطوط تلفن خارجی به یکدیگر متصل شوند و یک سیستم مقرون به صرفه است و راه مقرون به صرفه تری را برای دریافت خط برای همه کاربران ارائه می دهد. شرکت های تلفن از سانترال دست دو استوک وخدمات VoIP  نیز در صورت تمایل شما استفاده می کنند.

 

در روزهای اولیه برخی شرکت ها از این سیستم فناوری آنالوگ استفاده می‌ کرد و اکنون این سیستم از فناوری دیجیتال برای مدیریت تماس های خروجی و ورودی استفاده می کنند که کاربران سیستم های سانترال دست دوم با استفاده از کانال های ارتباطی مختلف به صورت خارجی یا داخلی ارتباط برقرار می کنند و همچنین به شما امکان می دهد تلفن های بیشتری داشته باشید و تماس رایگان بین کاربران ارائه می دهد و تجهیزات مورد استفاده در سیستم های سانترال دست دو استوک بسته به سیستم مورد استفاده متفاوت است. زیرا یک سیستم تلفن سنتی از خطوط تلفن ثابت مسی نصب شده در محل کسب و کار استفاده می کند، جایی که آنها به یک جعبه سانترال متصل می شوند. ممکن است قفل سیستم (که در آن تلفن‌ها به همان سیستم متصل هستند) یا قفل فروشنده که شرکت به یک فروشنده محدود می‌شود و تلفن‌ها فقط با سیستم‌های فروشنده قابل استفاده هستند، داشته باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط