سانترال کم ظرفیت

خط 4 رقمی سانترال

خط 4 رقمی سانترال

خط 4 رقمی سانترال

خط 4 رقمی سانترال برای بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها کسب اعتبار می نماید و در ذهن مخاطب ارزش و جایگاه ویژه ای کسب می نماید. افراد داشتن یک خط 4 رقمی برای یک شرکت یا مجموعه را نشان از رتبه بالا آن شرکت دانسته، راحت تر به ان اطمینان می نمایند و آسان تر و سریع تر به ذهن می سپارند. تهیه خط 4 رقمی برای سانترال یک شرکت یا مجموعه باعث افزایش مشتریان و مخاطبان بیشتر می گردد.

خریداری خط 4 رقمی برای مجموعه هایی که از سیستم سانترال بهره می برند، به صورت یک طرفه و دو طرفه امکان پذیر می باشد. خط 4 رقمی بر روی سانترال به صورت یک طرفه به این صورت است. که تماس گیرندگان برای کلیه تماس های ورودی به مجموعه از شماره خط 4 رقمی استفاده می نمایند. ولی جهت تماس های خروجی از شرکت یا مجموعه که اس سیستم سانترال بهره می برند، از شماره 8 رقمی عادی استفاده می گردد.

در حالی که خط 4 رقمی برای سانترال به صورت دو طرفه به این شکل می باشد که تماس های ورودی به شرکت که از سوی مخاطبان انجام می گیرد. با شماره گیری شماره خط 4 رقمی انجام می گیرد. همچنین تماس های خارجی از مجموعه یا شرکت نیز با استفاده از شماره خط 4 رقمی سانترال می باشد که تأثیر دو چندانی بر روی ذهن مخاطب می گذارد.

در صورتی که شرکت یا مجموعه برای سیستم سانترال خود علاوه بر شماره خط 4 رقمی، خواستار یک اپراتور نیز باشد. می توان با افزودن یک شماره دیگر به 4 رقم از آن بهره برد و با اختصاص دادن 8 رقم برای داخلی های متفاوت این امر را ممکن ساخت.

برای بهره بردن از خط 4 رقمی سانترال می توان با استفاده از مدارک مورد نیاز که بیشتر شامل اوراق و اسناد مالکیت و موجودیت شرکت می باشد. اقدام نمود. زمان مورد نیاز برای خریداری خط 4 رقمی سانترال را با مراجعه به یک مرکز تخصصی سیستم های سانترال و با استفاده از مهارت و تجربه کارشناسان به حداقل رساند تا تمامی امور در سریع ترین زمان ممکن و به درستی و بدون هیچ مشکلی به انجام برسد.

استفاده از کارشناسان مجرب و متخصصان برای تهیه خط 4 رقمی سانترال همچنین هزینه های این امر را به حداقل می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت دریافت خط 4 رقمی سانترال با همکاران ما در این مرکز تماس حاصل فرمائید.

بازگشت به لیست