سانترال کم ظرفیت

سانترال 5 رقمی

سانترال 5 رقمی

سانترال 5 رقمی

در حال حاضر چندین نام مختلف برای سانترال 5 رقمی وجود دارد و در اصل، همه آن ها یکسان هستند زیرا این دستگاه در عملکرد خود با تلفن تجاری، از یک سیستم سوئیچ متمرکز برای اتصال تماس ها به دنیای خارج استفاده می کند و با جایگزینی خطوط تلفن متعدد، عملکرد بسیار خوبی دارد. سانترال 5 رقمی با انتقال داده بین سرورها سروکار دارد و با تلفن IP، تماس ها از طریق اتصال به اینترنت برقرار می شود.

سانترال 5 رقمی اساساً برای شبکه تلفن داخلی کسب و کار شما است و به عنوان نوعی درگاه برای تماس های تلفنی تجاری ورودی و خروجی عمل می کند. یک سانترال 5 رقمی می تواند در محل نصب شود و یا می تواند توسط یک ارائه دهنده ویپ تعبیه شود. البته نقش اصلی سانترال 5 رقمی رسیدگی به ترافیک تماس از محل کسب و کار و همچنین تماس های داخلی در سراسر شبکه تلفن کسب و کار است و سانترال 5 رقمی سیستمی است که به کاربران امکان می دهد چندین خط تلفن را به اشتراک بگذارند و تماس را بین کاربران VoIP تغییر دهند.

همچنین بر خلاف یک سانترال سنتی که نیاز به شبکه های مجزا برای صدا و داده دارد، یکی از مزایای کلیدی سیستم سانترال 5 رقمی این است که با استفاده از شبکه های صوتی و داده همگرا کار می کند و این بدان معناست که کسب‌وکارهایی که از گزینه IP استفاده می ‌کنند، دسترسی به اینترنت، تماس‌های صوتی و سایر کانال‌های ارتباطی VoIP از طریق یک سیستم واحد دارند، که امکان سرعت، انعطاف‌ پذیری و فرصت‌های بهتر را برای مقیاس پذیری فراهم می‌ کند.

سانترال 5 رقمی تماس های خروجی و ورودی شما را از طریق اینترنت دریافت و ارسال می کند و همانند فناوری VoIP، این کار را با تبدیل سیگنال های صوتی آنالوگ به داده های دیجیتال انجام می دهد و این قابلیت، داده را به یک ارائه دهنده خدمات VoIP هدایت می کند تا هر تماس را آغاز و پایان دهد. یک سانترال 5 رقمی معمولاً از پروتکل جهانی SIP استفاده می کند که معمولاً در اکثر سیستم های VoIP تجاری استفاده می شود و در این زمان، گزینه امکان استفاده از چندین خط مجزا یا کانال صوتی را فراهم می کند.

سیپ ترانک برای اتصال تلفن های رومیزی یا سایر سخت افزارها به شبکه استفاده می شود. این به کسب‌وکارها اجازه می ‌دهد تا گروه‌های تماس، مسیریابی و بررسی پست‌های صوتی را از طریق سانترال 5 رقمی مبتنی بر IP خود تنظیم کنند. سانترال 5 رقمی شما همچنین تماس‌های داخلی و خارجی را مدیریت می‌کند و تعیین می‌کند که آیا تماس‌ها باید از طریق PSTN منتقل شوند یا خیر.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط