کارت سانترال

کارت شهری سانترال

کارت شهری سانترال

کارت شهری سانترال

کارت شهری سانترال، کارتی اختیاری است که بر روی یکی از اسلات های دستگاه سانترال نصب می گردد و پورت های خطوط شهری را افزایش می دهد. سیستم سانترال، یک بستر ارتباطی و مخابراتی می باشد که بر روی خطوط تلفن و تماس های یک شرکت و مجموعه نصب شده و تمام تماس های ورودی و خروجی و داخلی را پوشش می دهد. هر دستگاه سانترال از تعداد مشخصی تماس ورودی شهری پشتیبانی می نماید که این تعداد را به کمک خرید و نصب کردن یک یا چند کارت شهری سانترال می تواند افزایش داد.

تفاوت انواع کارت شهری سانترال با یکدیگر در تعداد پورت های خطوط شهری و قابلیت آیدی کالر می باشد. قابلیت آیدی کالر، امکانی است که شماره تماس گیرنده را از خطوط شهری بر روی نمایشگر نشان می دهد. برخی از کارت های شهری سانترال قابلیت آیدی کالر دارند و برخی ندارند. یکی دیگر از تفاوت های کارت های شهری سانترال با یکدیگر در نوع و مدل دستگاه سانترالی است که آن کارت ها پشتیبانی می نمایند.

چند نمونه کارت شهری سانترال

کارت شهری سانترال KX-NS5180 یکی از محصولات شرکت پاناسونیک است که با سه دستگاه سانترال NS500، NS700، NS300 سازگاری دارد. این کارت شهری سانترال به سیستم مربوطه 6 پورت خط شهری به همراه قابلیت آیدی کالر می دهد.

کارت شهری سانترال KX-TDA1180 نوع دیگری از این محصولات از برند پاناسونیک می باشد که با دستگاه های سانترال TDA100D، TDA100DBP و TDA100BA سازگاری دارد. این کارت شهری 8 خط شهری آنالوگ را پوشش می دهد که قابلیت آیدی کالر نیز دارند. برای افزودن 8 خط شهری دیگر می توان یک کارت شهری دیگر نیز به آن افزود.

کارت شهری سانترال KX-TDA6382 یکی دیگر از محصولات شرکت پاناسونیک می باشد که با دستگاه های سانترال TDA600 و TDE600 سازگاری دارد. این کارت شهری قابلیت پشتیبانی از 16 خط شهری آنالوگ با قابلیت آیدی کالر را دارای می باشد. این کارت فقط یک اسلات را بر روی دستگاه سانترال اشغال می نماید.

کارت شهری سانترال KX-TDA0180 نوع دیگری از این محصولات می باشد که بر روی دستگاه های سانترال سری TDA و سری TDE قابلیت پشتیبانی دارد. با این تفاوت که TDA600 و TDE600 را پشتیبانی نمی کند. این کارت قابلیت پوشش دهی 8 خط شهری آنالوگ را دارا می باشد ولی این 8 خط امکان آیدی کالر ندارند و برای به وجود آوردن امکان آیدی کالر باید از کارت دیگری استفاده گردد. این محصولات با قیمت مناسب در این مرکز موجود می باشند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط