دستگاه سانترال

دستگاه سانترال

دستگاه سانترال

دستگاه سانترال

باکس اصلی سیستم سانترال که وظیفه ی دریافت خطوط شهری وتقسیم آن ها به خطوط داخلی را دارد.دستگاه سانترال دارای مدل ها و ظرفیت های متنوعی می باشد که هریک کاربرد خاص خود را دارند. از نظر ظرفیت ، دستگاه سانترال به دو نوع سانترال کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم می شود.دستگاه سانترال تحت شبکه نوعی از سانترال پر ظرفیت می باشد. کارت های سانترال بر روی دستگاه سانترال نصب شده و قابلیت ها و امکانات بیشتری را برای مجموعه فراهم می کند.دستگاه سانترال کم ظرفیت در بالاترین حد کارایی خود قادر به دریافت 8 خط شهری و ایجاد 24 داخلی را دارد. در حالی که دستگاه سانترال پرظرفیت در بالاترین حد کارایی با دریافت 640 خط شهری ،1120 داخلی ایجاد می کند.

دستگاه سانترال در برندهای مختلف در بازار موجود می باشد.بهترین نوع دستگاه سانترال پاناسونیک می باشد.دستگاه سانترال در ظرفیت های مختلف بنا به درخواست متقاضی قابل استفاده می باشد.می توان با پروگرم کردن دستگاه سانترال خواسته های مدیران را به انجام رساند.

دستگاه سانترال پاناسونیک با حجم کم نسبت به مراکز دیگر و کارایی بالا توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کند

با گذشت زمان و روند رو به رشد تکنولوژی ، دستگاه سانترال (خصوصا دستگاه سانترال پاناسونیک ) از نظر حجم کوچکتر و با کارایی بالاتر تولید می شود. دستگاه سانترال پاناسونیک تا حد زیادی در بخش ارتباطات توانسته است بازار دنیا را به خود اختصاص دهد.مرکز تلفنی که به خطوط ورودی و خروجی متصل می شود دستگاه سانترال پاناسونیک گفته می شود.

اگر بخواهیم شبکه سانترال راه اندازی شده در مجموعه ی شما را معادل با یک شبکه کامپیوتری بدانیم ، مرکز تلفن سانترال به عنوان یک سرور و هریک از داخلی ها به عنوان یک کلاینت در نظر گرفته می شوند. نوع ایستگاه های داخلی و کارایی آن ها ، اهمیتی برای مرکز تلفن سانترال ندارد و هر ایستگاه تنها به عنوان عضوی از شبکه برای مرکز تلفن سانترال در نظر گرفته می شود. در مرکز تلفن سانترال تحت شبکه ، تلفن همراه کارمندان نیز به عنوان کلاینت می توانند در شبکه سانترال حضور داشته باشند

کلید واژه ها : دستگاه سانترال -سانترال دست دوم-سانترال پاناسونیک-نمایندگی پاناسونیک-نصب سانترال-قیمت سانترال-خدمات سانترال-سانترال کرج-تعمیرات سانترال-دیزا سانترال-سانترال تلفن-سانترال چیست-سیستم سانترال-TDA100-TDA200-TDA600-TDE100-TDE200-TDE600

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *