سانترال

سانترال پرظرفیت

سانترال پرظرفیت

سانترال پرظرفیت

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت در چیست؟ با این سوال می توان متوجه شد که دو نوع سانترال وجود دارد که برخی از آنها سانترال پرظرفیت و برخی دیگر نیز کم ظرفیت هستند.سانترال پر ظرفیت پاناسونیک، سانترال های هستند که خیلی پرکاربرد هستند برای مجموعه های پرظرفیت و دارای چند شعبه استفاده می شود.

سانترال پرظرفیت با داشتن انعطاف پذیری بسیار بالا، سهولت در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان از بهترین نوع سانترال ها به شمار می آید .

سانترال پرظرفیت – دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDA و سری TDE و NS به صورت چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا برای افزایش خطوط شهری و داخلی با امکانات بلفعل و بلقوه ، بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط میباشد. تنها ویژگی دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDE و NS مبنی بر سازگاری کامل با محیط IP میباشد.

معرفی سانترال پر ظرفیت

  • شبکه سازی چند مکانی جهت ارتباطات روان
  • سادگی نصب وکاهش هزینه های مکالمه از طریق ویژگی پروتکل اینترنتی VOIP
  • قابلیت سازگاری با خطوط پی آر آی (ISDN(BRI/PRI
  • سازگاری کامل با IP و شبکه سازی SIP در سری TDE و NS
  • سهولت در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان

سانترال پرظرفیتKX-TDA600 یکی از دستگاه های سانترالی میباشد که بیشترین استفاده را در مراکز دولتی و خصوصی از قبیل وزارت خانه ها،بیمارستان ها،هتل ها و ….. را دارد این مرکز تلفن با توجه به ظرفیت باور نکردنی خود یکی از تولیدات منحصر به فرد کمپانی پاناسونیک محصوب میشود و مشتریان مختص به خود را دارا میباشد.

آموزش نصب سانترال پرظرفیت که از دستگاه های سانترال پاناسونیک مدل TDA و مدل TDE می باشند و به صورت چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا جهت افزایش خطوط شهری و داخلی از آن ها استفاده می شود. تنها ویژگی دستگاه های سانترال پاناسونیک مدل TDE و NS مبنی بر سازگاری کامل با محیط IP می باشد.

سانترال پرظرفیتKX-TDA100D یکی دیگر از تولیدات کمپانی پاناسونیک میباشد مزیت دیگر این دستگاه سانترال پاناسونیک پشتیبانی از کارت داخلی آنالوگ ۲۴ پورت میباشد همچنین امکان نمایش شماره شخص تماس گیرنده بر روی تلفن های آنالوگ نیز به طور پیش فرز در این دستگاه وجود دارد .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *