گوشی سانترال

گوشی سانترال

گوشی سانترال

گوشی های قابل نصب بر روی مراکز تلفن سانترال به 3 گروه تقسیم می شوند:

1.گوشی های تلفن آنالوگ یا معمولی : کارایی گوشی های آنالوگ از گوشی های استاندارد سانترال پایین تر می باشد، اما از مزیت های این نوع گوشی ها می توان به قیمت پایین تر آن ها نسبت به گوشی های تلفن سانترال پاناسونیک اشاره کرد.

2.گوشی های تلفن سانترال:گوشی های تلفن سانترال قیمت و عملکرد بالاتری نسبت به گوشی های تلفن معمولی دارند.تمام قابلیت های مرکز تلفن سانترال از طریق کلیدهای روی تلفن سانترال در دسترس می باشد.این نوع گوشی ها ،تنها بر روی مراکز تلفن سانترال قابل استفاده هستند.

3.گوشی های تلفن تحت شبکه: نسل جدید گوشی های سانترال ،تلفن های تحت شبکه می باشند.این نوع گوشی ها دارای دو نوع استاندارد پاناسونیک و استاندارد جهانی هستند.گوشی استاندارد پاناسونیک تنها بر روی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک کار می کنند.در صورتی که گوشی های SIP (استاندارد جهانی ) قابلیت استفاده بر روی انواع مراکز سانترال را دارند.به طور کلی در صورتی که مرکز سانترال از ویژگی SIP پشتیبانی کند، می توان هر مدل گوشی را به مرکز سانترال وصل کرد.

تمام گوشی ها قابلیت نصب بر روی سانترال پاناسونیک را دارند.بنا براین می توان جهت کاهش هزینه ها ،بخشی از گوشی ها را از گوشی سانترال (گوشی اپراتور) استفاده کرد و الباقی گوشی های سانترال را از گوشی های آنالوگ استفاده کرد

با یک گوشی سانترال می توانید هر چند عدد خطی که در شرکت دارید را در دسترس داشته باشید.استفاده از سانترال بسیار راحت می باشد.انتخاب گوشی سانترال زیبا با کارایی بالا نیاز پرسنل می باشد.
گوشی سانترال پاناسونیک مدل KX-T7735

12 کلید قابل برنامه ریزی (سبز و قرمز)

مجهز به CALLER ID

قابلیت نمایش پیام های از دست رفته ،تاریخ و زمان تماس ها

طراحی در دو رنگ سفید و مشکی

16 کاراکتر قابل نمایش

دارای SPEAKER،قابلیت برگزاری کنفرانس و شماره گیری مجدد
گوشی سانترال پاناسونیک مدل DT-321

8 کلید قابل برنامه ریزی

قابلیت اتصال به دیوار

طراحی در دو رنگ سفید و مشکی

دارای جک اتصال هدفون

قابلیت ذخیره 100 مخاطب در دفترچه تلفن

ثبت تماس های ورودی و خروجی تا 100 عدد
گوشی سانترال مدل DT-333

24 کلید قابل برنامه ریزی

صفحه نمایش LCD سه سطری

طراحی در دو رنگ سفید و مشکی

سازگار با مراکز تلفن سانترال TDE و TDA

قابلیت ذخیره 100 مخاطب در دفترچه تلفن

تنظیم صدای زنگ تا 4 سطح
گوشی سانترال مدل DT-343

24 کلید قابل برنامه ریزی

صفحه نمایش LCD سه سطری

قابلیت اضافه شدن کنسول DSS دارای 60 کلید

طراحی در دو رنگ سفید و مشکی

قابلیت اتصال به دیوار

قابلیت تنظیم ارتفاع گوشی سانترال
گوشی سانترال پاناسونیک مدل S880

قابلیت ذخیره 50 مخاطب در دفترچه تلفن

دارای CALLER ID

مجهز به جک اتصال هدفون

دارای قفل صفحه کلید

کیفیت صدای بالا

دارای نمایشگر LCD
گوشی سانترال تحت شبکه مدل NT346

24 کلید قابل برنامه ریزی

صفحه نمایشگر 6 خطی با 24 کاراکتر

قابلیت برقراری تماس VOIP

قابلیت تنظیم ارتفاع

طراحی در دو رنگ سفید و مشکی

مجهز به ماژول بلوتوث و USB
گوشی سانترال تحت شبکه مدل KX-NT321

8 کلید قابل برنامه ریزی

توانایی برقراری تماس VOIP

بلند گوی دیجیتال قوی

پشتیبانی از POE

جک اتصال هدفون

قابلیت ذخیره 100 مخاطب

گوشی سانترال

گوشی سانترال پاناسونیک با طراحی قابلیت های قابل ارتقا و با ارائه محصولات مدرن و بسیار جدید نیاز مشتریان را برآورده می نماید.

تلفن سانترال پاناسونیک با طراحی شیک،کاربری آسان وکاربرد بالا قادر به پاسخگویی نیاز شما می باشند . گوشی سانترال پاناسونیک ، تلفن های زیبایی هستند که نیاز مجموعه شما را پاسخ می دهد. توسط گوشی سانترال تمامی ارتباط ها خیلی سهل و آسان صورت میگیرد. گوشی سانترال دارای قابلیت های متنوعی میباشد. قابلیت های گوشی سانترال منوط به میزان خواسته های مشتری می باشد. معمولا در شرکت ها از گوشی سانترال استفاده می شود.

گوشی سانترال قابلیت برقراری ارتباط با داخلی ها توسط کلید های قابل برنامه ریزی و هم چنین تماس سریع بدون نیاز به شماره گیری را دارد

امروزه در دنیا تمامی شرکت ها از سیستم سانترال پاناسونیک استفاده می کنند. دستگاه سانترال این امکان را دارد که افراد بتوانند از انواع مختلف گوشی سانترال استفاده کنند.بنا به کارایی های اشخاص با سمت های مختلف که در هر شرکت کار می کنند،نوع خاصی از گوشی سانترال برای آن ها در نظر گرفته می شود که کارایی های لازم را داشته باشد.معمولا گوشی سانترال جهت استفاده مدیریت و اپراتور تهیه می شود. گوشی آنالوگ ، بی سیم و فکس از انواع دیگر گوشی سانترال به شمار می آیند. شرکت پاناسونیک ، گوشی سانترال را با طراحی زیبا، برای انواع سلیقه ها تولید و به بازار عرضه می کند.

همان طور که دستگاه های سانترال رو به پیشرفت هستند ، انواع گوشی های سانترال هم از جمله گوشی سانترال آنالوگ و گوشی سانترال دیجیتال رو به پیشرفت هستند و مدیران و کارمندان می توانند از بهترین گوشی سانترال استفاده کنند طراحی گوشی سانترال در ابعاد و کارایی های مختلف شرکت پاناسونیک توانسته است خواسته های مشتریان را برای خرید گوشی سانترال آسان تر کند.تنها با استفاده از یک گوشی سانترال می توان تمام برنامه ریزی های مرکز سانترال را انجام داد و نیازی نیست تمام داخلی های گوشی سانترال داشته باشند

مرکز تلفن سانترال نصب شده در مجموعه شما بدون وجود گوشی سانترال کارایی و مفهومی ندارد. دنیایی سرشار از امکانات مخابراتی که شما به آن دسترسی ندارید. پل ارتباطی شما و این دنیا یک گوشی سانترال است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *